Svatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní ČechySvatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní Čechy
 
 

Kontakt

 

Těším se na setkání s Vámi

Svatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní Čechy - Těším se na setkání s Vámi

Bc. Tereza Kadlecová
mobil: 728 942 801
e-mail: info@svatba-hluboka.cz

Fakturační adresa:
Chrášťany 135
Chrášťany 37304
IČO: 87985446
DIČ: CZ8751251377

Sídlo firmy:
Chrášťany 135
Chrášťany 37304
Zapsaná v registru živnostenského podnikání.

 
 

Detaily dělají perfektní svatební den

Svatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní Čechy - Detaily dělají perfektní svatební den Každá nevěsta chce mít svůj den perfektní. Pro každý pár je jejich velký den velmi důležitý a chtějí si ho užít naplno. Chtějí také, aby si jejich den užili i jejích hosté. Mou prací je vyhovět všem požadavkům snoubenců a maximálně jim pomoci s přípravou a realizací. V den svatby dohlížím na všechny maličkosti, které společně naplánujeme.
V den svatby lze naplánovat spoustu krásných momentů, které svatební den obohatí a promění jej opravdu v jedinečný zážitek.
Snažím se každým snoubencům doporučit k obřadu živou hudbu v podobě smyčcového dua, harfistky, kytaristy a podobně. Ke krásné a důstojné atmosféře hudebníci rozhodně patří.
Pokud má nevěsta partu dobrých kamarádek, není vůbec na škodu, když se slečny domluví na stejném outfitu. Krásné družičkové šaty oživí celý den. Fotky budou najedou živější a dámy se také cítí nádherně.
Ani focení nemusí být nudné. Není nad to, když jsou kamarádi snoubenců kreativní a připraví...
...zobrazit celý článek

 

Svatba na míru

Pokud sníte o svatbě bez starostí, využijte mých zkušeností a nechte se hýčkat.

Jsem schopná Vám doporučit:
vhodný termín a místo obřadu
ideální místo pro Vaši hostinu
hotel, penzion pro ubytování Vás, či Vašich příbuzných
svatební menu, raut
kapelu či DJ pro odpolední i večerní oslavu
ozvučení, osvětlení

Zařídím za Vás také:
výslužky
svatební dort
svatební oznámení
kadeřnici, vizážistku
fotografa
videozáznam
pronájem vozidel pro nevěstu a ženicha
dopravu svatebčanů
výzdobu vozidel
svatební hrdličky
květiny pro nevěstu, maminky a svědkyni, korsáže
myrty
družičky
let balónem
vyhlídkovou plavbu po VltavěMůžeme společně vybrat svatební oznámení z nejmodernějších katalogů. Komunikuji přímo s dodavateli, oznámení přijde přímo mě nebo na Vaši adresu. Dle Vašeho přání mohu oznámení připravit a rozeslat na Vámi připravené adresy.

 
 
Svatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní Čechy - Svatba Hluboká nad Vltavou - koordinátorka Jižní Čechy -