Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka

starosti nechte stranou,
užijte si královskou svatbu

Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka » Svatební koordinátorka

 

Svatební den bez starostí

Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka - Svatební den bez starostí Pokud si chcete Váš den "D" užít naplno bez stresu a starostí, využijte mých služeb koordinátorky. Svatební koordinátor je velice důležitý pro hladký průběh celého dne. Vytvoříme společně časový harmonogram a vše za Vás ohlídám. Vypořádám se s každým problémem za Vás, budu s Vámi od začátku až do konce Vašeho velkého dne, budu Vám vždy při ruce, postarám se o vše důležité.
Ve svatební den by mělo vše probíhat bez zbytečného stresu. Dopřejte si klid a pohodu a všechny starosti nechte na mě.

Ušetřete sebe i své příbuzné zbytečných zmatků, ráda Vám pomohu se vším, co bude potřeba....

...zobrazit celý článek

 

Chcete se na svatbě také dobře bavit?

Na žádné svatbě by neměla chybět dobrá zábava. Svatební hosté by se měli seznámit nebo se společně radovat ze štěstí novomanželů. Služby klasického družby nenabízím, ale mohu připravit zábavné hry na odpolední i večerní oslavu. Hry, které pobaví nejen svatebčany, ale také Vás, novomanžele. Hry, u kterých spolupracují rodiny obou milenců. K tanci patří také dobrá zábava. Můžeme společně hry prodiskutovat, nebo se můžete nechat překvapit.