Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka

starosti nechte stranou,
užijte si královskou svatbu

Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka » Půjčovna dekorací

 

Půjčovna dekorací

Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka - Půjčovna dekoracíSvatební den je vyjímečný a vše by mělo být perfektní.
Velice ráda Vám naším inventářem svatební den proměním v nezapomenutelnou chvíli. Vše při svatebním obřadu i hostině by mělo být romantické a doladěné do detailu.
V našem inventáři najdete doplňky k obřadu i hostině.
Nabízím také montáž a demontáž veškerého inventáře. Cena je vždy dohodou, podle množství a detailů příprav. Věřte mi, že s přípravou svatební hostiny je spousta práce a vy budete mít před svatbou jiné povinnosti. Ušitřím Vám čas, který můžete věnovat jiným záležitostem (přípravám, rodině, svým hostům) Připravím Vám svatební tabuli do detailu vyladěnou dle barvy Vaší svatby. Budete se při stolování cítit slavnostně a celý den bude pro Vás vyjímečný.
Den před svatebním dnem připravím veškeré dekorace a Vy si můžete užívat poslední chvíle svobody v klidu.