Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka

starosti nechte stranou,
užijte si královskou svatbu

Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka » E-shop

 

Slavnostní oblouk - brána

Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka - Slavnostní oblouk - bránaSlavnostní oblouk se hodí pro obřady v přírodě, ale i v prostorech zámků či hotelů. Je krásným romantickým doplňkem Vašeho velkého okamžiku. Díky snadné manipulaci lze oblouk rychle sestavit. Díky vyměnitelným nožičkám je možné jej postait na trávě i na dlažbě.
Stabilní konstrukce je ze železa a je rozložitelná na 3 díly.
Instalaci provádíme osobně za příplatek pouze po Jižních čechách, dovezeme, postavíme, ozdobíme a po obřadu opět demontujeme. Vše máte bez práce. V ostatních případech posíláme zásilkovou službou, je třeba zaplatit navíc náklady za dopravu.

- zapůjčení na den Vaší svatby

- snadná instalace

- stabilní konstrukce

- krásný romantický doplněk pro Váš svatební obřad

- možnost přikoupení dekoračních organz a zaslání přímo s bránou

- rozměry: šířka 160cm, výška 250cm

 
1800 Kč