Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorkaSvatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka

starosti nechte stranou,
užijte si královskou svatbu

Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka » E-shop

 

Bílé saténové potahy

Svatba Hluboká nad Vltavou - Svatba na klíč - Svatba bez starostí - Svatební koordinátorka - Bílé saténové potahyKe každé svatbě patří výzdoba sálu nebo místa obřadu. Neodmyslitelnou dekorací je potah na židle. Je univerzální a tak padne na všechny druhy židlí.


Rozměr: 140 x 110cm
Materiál: bílý pevný satén
Cena: 50Kč / ks (2-3 dny) - v ceně ceny je zapujčení organzových mašlí.


Dále se při zapůjčení platí vratná záloha, která slouží jako kauce v případě, že by se inventář poškodil či vůbec nevrátil. Po vrácení inventáře Vám bude vratná záloha vrácena zpět na Váš účet. Vratná záloha je 100,- Kč za 1 ks. Vše je zahrnuto ve smlouvě, kterou Vám zašlu po závazné objednávce.

 
55 Kč